ГлавнаяОбъявленияКниги и журналыПродам каталог "Big Monkey's Compact Disc Price Guide: A CD Collector's Handbook" Ріка Колона

Продам каталог "Big Monkey's Compact Disc Price Guide: A CD Collector's Handbook" Ріка Колона

21 июля 2017 212 Киев Вад
Продам каталог "Big Monkey's Compact Disc Price Guide: A CD Collector's Handbook" Ріка Колона

Author: Richard (Rick) Colon
Title: Big Monkey's Compact Disc Price Guide: A CD Collector's Handbook
ISBN 10: 0976171805
ISBN 13: 9780976171805
1st edition from 2004
Published by Big Monkey's CDs & Videos, USA
Paperback
508 pages
Price 200 UAH

Комментарии (5)
Вад #21 июля 2017 в 18:03+1
Мабуть ще десь у 2003 році я дізнався про те, що готується до друку ось такий прайс-гід з цінами по CD з усього світу. Компанія-видавник приймала попередні замовлення на цю книгу. Ціна одного примірника сягала майже 20 доларів. Щоб заощадити на поштових розходах, я ще спокусив і товариша на придбання такого ж самого екземпляру і замовив каталог на нас двох. Довго щось вони мурижили з його випуском, але таки через декілька місяців книги були надруковані і прибули на мою адресу. Нажаль, товариш на той час вже відмовився від свого екземпляра і в мене залишились обидві книги.

""

Користуюсь каталогом не часто, бо останнім часом присів на вініл. Але, бува, що щось треба і підглядіти. Тип паче, цифрові носії інформації сьогодні також відходять у минуле і стають колекційними раритетами. Але, тримати два примірника мені точно нема сенсу.

""

Готовий віддати один каталог за 200 гривень, що на сьогодні дорівнює лише 8 доларам. По Україні перешлю Новою Поштою за рахунок покупця. У Києві – передам при зустрічі.

""
""
""
""

Каталог на 99 відсотків представляє собою текстову інформацію, картинок в ньому обмаль. Якщо, когось цікавить конкретний виконавець, готовий зробити для прикладу якісний скан.
Вад #22 июля 2017 в 11:340
Щось ніхто нічого не захотів детально розглянути. Тому сам вирішив зробити будь-який скан. Для цього вибирав не ім’я виконавця, а просто поділив книгу пополам. Якщо каталог містить приблизно десь 500 сторінок, то вирішив вибрати середину, тобто 250-ю сторінку (точніше, розворот з нею). Потрапив на Кайлі Міноуг.

""
""

І ось, що ми бачимо:
- Самим дешевим CD цієї виконавиці є сингл "Can’t Get You…" що було видано у 2001 році в Австралії компанією Mushroom за каталожним номером 020542. Він коштує 8,99 американських доларів.
- А самий найдорожчий CD (точніше, 3-х дюймовий сингл з її першим хітом) "I Should Be So Lucky" було видано у Франції 1988 року компанією Columbia за номером 651489. Він коштує 424,99 американських доларів.

Звісно, виникають питання:
Останній диск можна знайти дешевше?
Відповідь: Так! Його може виставити на продаж людина, яка не знає справжньої ціни свого раритету.
Звідки такі ціни?
Відповідь: Автор на протязі майже 15 років відслідковував продаж CD на онлайновому аукціоні eBay та вносив остаточні цифри завершених торгів у базу. Цей каталог можна вважати аналогом "Rare Record Price Guide". Різниця між ними полягає у тому, що згаданий каталог містить інформацію тільки про видання на вінілі, а цей – тільки на CD.

До речі, каталог більше не перевидавався, і сьогодні на нього ось такі ціни
https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=Big+Monkey%27s+Compact+Disc+Price+Guide&_sacat=0
Вад #24 июля 2017 в 22:580
В резерве
Вад #25 июля 2017 в 14:21+1
Каталог продан.
Объявление пока не убираю, поскольку автоматом оно размещается и в нашей группе в социальной сети Facebook. Будет странно, если пользователи, кликнув на сообщение, попадут на несуществующую страницу. Так что, пусть пока ещё повесит, пока не уйдёт далеко вниз.

Приглашаю всех присоединиться к нашему сообществу. Зарегистрировавшись, вы сможете размещать фотографии, вести собственный блог, участвовать в беседах Форума, ну и, конечно же, размещать объявления.
Объявления должны касаться тематики Форума, будь это носители аудио или видео информации, специальная литература, аппаратура, музыкальные инструменты… одним словом, всё для меломанов. Реклама различных средств для увеличения пениса и т.д. тут же будет удаляться модераторами. Зы, картинка для привлечения внимания.

""
Вад # 8 августа 2017 в 15:210
По поводу размещения больших фотографий в объявлениях у новичков могут быть проблемы. Поэтому написал подробную инструкцию
http://beatles.kiev.ua/forum/thread20-4.html#4516
Мера эта временная, админ будет пробовать автоматизировать данную операцию. Будет написан специальный скрипт, который и будет выполнять всю эту работу за вас. Но работа по автоматизации данного процесса очень трудоёмкая и пока что выходим из положения только так... Извините за временные неудобства.