ГлавнаяФорумМузыкальное наследиеМузыка под настроение

Музыка под настроение

хорошая музыка
Модератор
valery57
ГрамотаМедаль
Черкассы
1 час назад
Новый видеоклип от Криса Нормана. Как всегда не покидает ощущение вторичности и повторения пройденного, но в результате как всегда здорово! И клип хороший.

Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
2 дня назад
Файна пісня. І кліп нічогенький! Love is all you need.
music
Модератор
Вад
МедальГрамота
Киев
1 час назад
Десь останні 2 роки навчання у 178-й середній школі міста Києва я тісно здружився з Костянтином Калушем. Ми були одногодками та дуже любили західну музику. Тільки я тяготив до потужного хард-року, а Костянтин більше поважав джаз-рок. Одного разу він приніс до школи свою найулюбленішу платівку “Chicago“. Я навіть тоді не запам’ятав номер цього альбому, тільки вражено роздивлявся його “дерев’яне“ оформлення. Пообіцяв йому дуже акуратне ставлення до диску та після запису платівки на плівку повернув його йому слідкуючого дня. Це був десь 1974 рік, та ще десь через півтора року ми закінчили школу і наші шляхи розійшлися. Ні, я бачив його і пізніше, але часу для дуже близького спілкування вже не вистачало ні в мене, ні в нього. Тільки пам’ятаю, як одного разу я зайшов до нього у гості, а сісти в кімнаті було ніде – по всьому простору було розкладено закордонну ударну установку, якою Костянтин дуже пишався. Коштувала вона на ті часи, за його словами, більш автомобіля. Навіть хизувався мені, що ударник московського ансамблю “Лейся песня“ пропонував Костянтину продати йому цю установку майже на 2 тисячі карбованців більше. Ой, це були дуже шалені гроші на той час, але Костянтин відмовився. Філармонія, в якій він тоді працював, запропонувала йому виступати з цією установкою на концертах, та обіцяла доплачувати за кожний виступ на 10 карбованців більше!
Ще десь через 4 роки, коли я вже закінчив інститут і працював, нас з роботи погнали до районного Палацу піонерів, де повинна була відбуватись якась подія. А потім обіцяли нам концерт відомих майстрів. І ось вже наприкінці цього заходу я сиджу десь у 6-му ряду і диктор об’являє вокально-інструментальний ансамбль “Кобзу“. Дивлюсь на сцену і не вірю своїм очам. За шикарною ударною установкою сидить мій Калуш та відбиває бадьорий ритм.
Вже у цьому сторіччі, коли я десь у Мережі побачив стару платівку “Кобзи“ з чорно-білим фото на обкладинці, то впізнав серед музикантів Костянтина. Вирішив спитати Євгена Коваленко – керівника цього прославленого гурту, з яким також давно знайомий, про Костянтина. З’ясувалося, що Калуш грав з ними дуже малий час, а після розпаду СРСР виїхав до Канади.
Ось так в мене на все життя і зосталося асоціація музики “Chicago“ з Костянтином. Хоча з того часу через руки пройшли майже усі альбоми Чикаго, але цей альбом так і залишився найулюбленішим.

Редактировалось: 1 раз (Последний: 24 августа 2017 в 00:06)
Save vinyl!
Модератор
Вад
МедальГрамота
Киев
1 час назад
Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
2 дня назад
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
1 день назад
Можливо на настрій згадати цю пісню вплинули непрості зараз відносини з сусідньою країною, та в молодості моє покоління та й трішки молодші разом з англомовною музикою не могли не захоплюватися угорським роком, а Omega - найяскравіший представник цілої плеяди чудових музикатнів того часу. А ця пісня - шедевр беззаперечний
І здавалося б ця мова - не найвідповідніша для рок-музики, але тогочасний угорський рок - приклад того, що можна досягти талантом і винахідливістю навіть у не зовсім відповідних умовах. А цю пісню слухав і на англійській - ну не так класно звучить
Редактировалось: 1 раз (Последний: 18 ноября 2017 в 15:18)
Модератор
valery57
ГрамотаМедаль
Черкассы
1 час назад
Однозначный шедевр от Омеги! Мне повезло, что в своё время я познакомился с их творчеством именно с этого альбома, который содержал эту песню.
music
Модератор
Вад
МедальГрамота
Киев
1 час назад
Ахима Шульца знаю лично (и Сабрину, она на подпевках в этом клипе). Шульц, ещё будучи школьников в социалистической ГДР, организовал свою первую группу, подражавшую Битлз. Это был 1965 год! На сегодня в его послужном списке уже несколько официально изданных дисков-трибьютов битлам. Кстати, обложку одного из них ему нарисовал лично Клаус Вурман. Сегодня вспомнился его оптимистический клип, посвящённый Джорджу.

Редактировалось: 1 раз (Последний: 30 ноября 2017 в 02:25)
Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
2 дня назад
Приємна пісенька. Життєрадісна. dance
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
2 дня назад
Маленький діамантик від Пола. music
Модератор
valery57
ГрамотаМедаль
Черкассы
1 час назад
Песня, про которую все слышали, но возможно не все слушали:

Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
2 дня назад
ПРЕМЬЕРА!
Океан Ельзи - Без тебе (official video) music
Модератор
valery57
ГрамотаМедаль
Черкассы
1 час назад
Ребята внимание! Новая реинкорнация Цепелинов. Хороший старт!

Редактировалось: 1 раз (Последний: 14 апреля 2018 в 16:04)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.