ГлавнаяФорумДискографияУчастие битлов в проектах других музыкантов / The Beatles and solo collaborations

Участие битлов в проектах других музыкантов / The Beatles and solo collaborations

Записи различных музыкантов, в которых принимали участие либо Битлз, либо отдельные участники квартета
Модератор
Вад
МедальГрамота
Сообщений: 867
Киев
1 день назад
Ще одне видання 1976 року, пов’язане з гуртом Wings – сольний альбом Денні Лейна "Holly Days". Нажаль самої платівки я не маю, тому представлю компакт-диск, який було видано тільки у Франції аж у 2000 році. Сьогодні це раритет і коштує він від 30 до 90 євро в залежності від стану збереження самого видання!

""
""

Усі фотографії для цієї платівки були зроблені Ліндою, продюсером диску був Пол МакКартні. Також Пол грає і підспівує на багатьох треках. Слухаємо…

Save vinyl!
Модератор
Вад
МедальГрамота
Сообщений: 867
Киев
1 день назад
Якщо ми вже торкнулись ім’я Денні Лейна, то треба також згадати 2 збірки його найкращих пісень, які нещодавно видала у Німеччині компанія Collectors Dream Records. Це компакт-диск "Lover's Light", що надійшов у продаж у вересні 2012 року

""
""

Та його близнюк "Butterflies and Wings", який вийшов на початку 2013 року

""
""

На першому з них можна зустріти 2 композиції, які були записані ще за часів Wings, але так і не видані гуртом офіційно на музичних носіях. Це "I Would Only Smile" та "Weep For Love". Прослухаємо їх

Друга збірка також містить в собі композиції, які Денні написав разом з Полом та випустив їх на офіційних альбомах Wings. Але на цій збірці вони подані не в оригіналі, а у акустичному переспіві Денні.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 21 августа 2017 в 19:06)
Save vinyl!
Модератор
Вад
МедальГрамота
Сообщений: 867
Киев
1 день назад
Сумна новина – передчасна смерть Тома Петті, музиканта з яким дуже часто перетиналися колишні учасники квартету Бітлз.
Сьогодні ми не будемо згадувати проект The Traveling Wilburys, до складу якого разом з Джорджем Гаррісоном входив і Том Петті, а розглянемо деякі його сольні проекти.
Ну, в першу чергу слід згадати альбом 1989 року "Full Moon Fever", в запису якого приймав участь Джордж Гаррісон. У композиції "I Won't Back Down" він грає на акустичній гітарі та підспівує Тому.

""

На відео кліпі, який було створено на цю пісню можна побачити і Рінго Старра.

Також Том Петті у 1990 році разом з Джефом Лінном прийняв участь в записі кліпу Рінго Старра з новою версією бітлівського хіта "I Call Your Name" для телевізійного шоу, яке було присвячено 10-й річниці з дня смерті Джона Леннона, а також 50-річчю з його дня народження.

Save vinyl!
Модератор
Вад
МедальГрамота
Сообщений: 867
Киев
1 день назад
Ще 2 платівки Тома Петті в записі яких взяв участь Рінго Старр.
У 1994 році Рінго виконав партію ударних в пісні "To Find A Friend", яка увійшла до подвійного альбому Петті "Wildflowers".


А у 1996 році Рінго зіграв на ударних в композиції "Hung Up And Overdue". Вона увійшла у саундтрек до кінофільму "She's The One", який Том записав зі своїм гуртом The Heartbreakers.

Редактировалось: 1 раз (Последний: 9 октября 2017 в 21:04)
Save vinyl!
Модератор
Вад
МедальГрамота
Сообщений: 867
Киев
1 день назад
""
""

The Crowd "You'll Never Walk Alone" (Teldec 6.20 466 AE) - 12-ти дюймовий максі-сінгл, виданий у Німеччині у 1985 році на зеленому вінілі. "You'll Never Walk Alone" ("Ти ніколи не будеш іти один") – старовинна пісня, що стала гімном футбольної команди Ліверпуля.

""

У 1985 році її заново записала велика команда британських митців, серед яких був і сер Пол МакКартні. Пісня вийшла на сінглах у багатьох країнах світу, але на максі-сінглі зеленого кольору була видана лише у Німеччині.
Я не знаю, чого його нема на фото, що прикрашає обкладинку платівки, та не побачив його у кліпі. Але ім’я Пола є на зворотній стороні обкладинки, де розміщені імена усіх, хто прийняв участь у цій акції (???). До речі, серед виконавців хору можна знайти Денні Лейна та Зака Старкі.

----------------------------------------------------------------------------------------------

При більш детальному вивченні цього моменту, з’ясувалось, що Пол прийняв участь у запису 2-го треку зворотної сторони. Інформацію знайдено тут
http://beatleshelp.net/collabo/bra.html

""
Save vinyl!
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.