ГлавнаяНовостиДо цьогорічної акції Black Friday буде видано вініловий сингл за участю Пола МакКартні

До цьогорічної акції Black Friday буде видано вініловий сингл за участю Пола МакКартні

18 октября 2017 - Вад

 

В цьому році у рамках акції Black Friday 2017 компанія Capitol Records порадує бітломанів ексклюзивними виданнями за участю Пола МакКартні. Мова йде про 7-дюймовий сингл, який буде видано у двох версіях та загальною кількістю лише 3500 копій.

Як повідомив офіційний сайт музиканта ще 22 вересня, пісня у виконанні Пола МакКартні, телеведучого Джиммі Феллона і The Roots увійде у новий Різдвяний альбом, який вийде на CD та буде мати назву "Holidays Rule, Vol. 2". Він буде продовженням проекту, що народився ще у 2012 році. До нового релізу буде включено ремейк класичного хіта Пола МакКартні та його гурту Wings 1979 року "Wonderful Christmastime".
 
Пол МакКартні завжди дуже підтримував RSD (Record Store Day — День Музичного Магазину) і цей рік не стане винятком. На цей раз МакКартні видасть святкове привітання своїм шанувальникам з Різдвом у вигляді двох 7-дюймових синглів, які будуть відпресовані на червоному та зеленому вінілі. Перша сторона обох синглів буде однаковою – з композицією "Wonderful Christmastime". На зворотній стороні червоного синглу буде розташовано композицію Нори Джонс "Peace", яка була записана наживо у Sheen Center. На синглі зеленого кольору друга сторона буде містить пісню "Jesus Christ" у виконанні The Decemberists.
 
 
Рейтинг: +1Голосов: 1169 просмотров
Комментарии (1)
Вад #18 октября 2017 в 20:43+1
Нагадаємо про акції Record Store Day та Black Friday, про які ми вже писали на нащому Форумі
http://beatles.kiev.ua/forum/thread180.html
До речі, RSD виповнюється вже 10 років!