ГлавнаяНовиниДо свята Різдва Христового Apple Corps. видасть бокс з різдвяними синглами Бітлз

До свята Різдва Христового Apple Corps. видасть бокс з різдвяними синглами Бітлз

1 листопада 2017 - Вад

 

Як відомо, у 60-ті роки минулого сторіччя, наприкінці кожного року Бітлз видавали для своїх фанатів здебільшого односторонні гнучкі платівки з записом поздоровлень до різдвяних свят. Платівки ці не надходили у вільний продаж, а розсилались поштою тільки членам офіційних фан-клубів Бітлз.
Всього з 1963 по 1969 рік вийшло 7 таких релізів. Ось їх повний перелік:
 
1963: "The Beatles' Christmas Record" (одностороння, час звучання фонограми 5:00)
Записано: 17 October 1963 — Studio Two, EMI Studios, Abbey Road, London
 
1964: "Another Beatles Christmas Record" (одностороння, 3:58) 
Записано: 26 October 1964 — Studio Two, EMI Studios, Abbey Road, London
 
1965: "The Beatles' Third Christmas Record" (одностороння, 6:20) 
Записано: 8 November 1965 — Studio Two, EMI Studios, Abbey Road, London
 
1966: "Pantomime — Everywhere It's Christmas: The Beatles' Fourth Christmas Record" (одностороння, 6:36)
Записано: 25 November 1966 — Dick James Music, New Oxford Street, London
 
1967: "Christmas Time (Is Here Again): The Beatles' Fifth Christmas Record" (одностороння, 6:06)
Записано: 28 November 1967 — Studio Three, EMI Studios, Abbey Road, London
 
1968: "The Beatles' Sixth Christmas Record" (двостороння, 7:48)
Записано: 1968, various locations
 
1969: "The Beatles' Seventh Christmas Record" (двостороння, 7:39)
Записано: 1969, various locations
 
 
У 2009 році Apple Corps. закінчила роботу над новим оцифруванням повного каталогу записів Бітлз та перевидала його на цифрових носіях. Слід за цим у 2012 році вийшов бокс вінілових платівок з усіма стерео версіями альбомів, а у 2014-му і бокс з моно версіями. В продовж останніх років компанія також перевидала на цифрових та вінілових носіях збірки "The Beatles 1962-1966", "The Beatles 1967-1970" та "1" до випуску яких залучила файли нового ремастера. До цього часу невиданими залишались лише різдвяні записи Бітлз, які ніколи не перевидавалися. Тепер дійшла черга і до них.
 
Бокс буде містити 7 синглів на вінілі різного кольору та буклет. Сингли будуть майже відтворювати точні копії видань 60-тих років як своїм змістом, так і оформленням.
 
Рейтинг: +1Голосов: 11438 просмотров
Комментарии (26)
Вад # 1 листопада 2017 в 14:42+3

Офіційний прес-реліз повинен з’явитися лише 3 листопада, але вже зараз у соцмережах завантажують відео та світлини майбутніх релізів. Ходять наполегливі чутки, що бокс буде видано обмеженою кількістю для справжніх фанів. Для звичайних слухачів у достатній кількості буде доступна вінілова платівка, де разом будуть зібрані усі 7 синглів. Навіть обкладинку майбутнього релізу викладають.

Якщо оформлення і дійсно стане таким, то мене це розчарує. Дійсно, у 1970 році у Великобританії та США було видано довгограючу платівку на якій були зібрані усі різдвяні записи Бітлз та її оформлення було в дусі 60-х років. Передбачуване оформлення дуже модернове і не витримано у бітлівському дусі. Новий реліз запису Бітлз наживо у Hollywood Bowl мене також дратує. Стара версія була оформлена набагато краще. Але, це тільки моє особисте враження, яке я нікому не нав’язую.

Додам від себе, що цей реліз повинен буде з’явитись і на компакт-диску. Зараз усе дублюється на цифрових та аналогових носіях.

Також ходять плітки і про те що нове ремікшоване видання "Sgt. Pepper’s Lonely Hearst Club Band" вийде на пікче-диску.

Отже, чекаємо на офіційне підтвердження інформації.

fcliverpool # 2 листопада 2017 в 03:30+1

Не думаю, что это оформление LP. Это похоже на рекламу предлагаемого ассортимента. Да и соотношение сторон здесь не 1 к 1, не квадрат, высота выше.

Віталій # 2 листопада 2017 в 03:24+1

А цей альбом також був доступний лише учасникам фан-клубу? Він же ж офіційний, так?

Вад # 2 листопада 2017 в 16:27+1

Так, він також розподілявся через клуб. В основну дискографію він не входить.

Дуже багато його копій було видано піратами. Є в мене двоє знайомих, які між собою також спілкуються. В одного була платівка, в іншого – бутлег на CD. Вирішили вони обмінятися між собою записами. Та згодом з’ясувалося, що на платівці чутні такі ж самі клацання і у тих самих місцях, як і на компакті. Почали вивчати інформацію в мережі і з’ясували, що пірати довго не квапились та взяли фонограму для платівки з піратського компакту. Ну, якісь там ознаки, як відрізнити оригінальний випуск від піратського є, але я в ці подробиці не вдавався бо платівки цієї не маю.

valery57 # 2 листопада 2017 в 08:28+1

Н-да. Отличная новость. Имел только один винтажный выпуск из этой серии №3 - флекси. Недавно взял на CD все выпуски, теперь куплю этот бокс. Такое должно быть в коллекции.

:music:

fcliverpool # 2 листопада 2017 в 16:10+1

А LP как? Будем брать? Наверно нужно, но так не хочется...

Вад # 2 листопада 2017 в 17:40+1

Ось по ньому щось досі нема ніякої інформації. Мабуть у соцмережах про нього верещали з переляку.

Вад # 2 листопада 2017 в 17:00+2

Стали відомими ціни на нові релізи. Бокс The Christmas Records має коштувати 63 € (мені називали цифру майже в 2 рази вищу)

https://thebeatlesstore.com/collections/new-additions/products/the-christmas-records

Одинарна платівка "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" = 21 €

https://thebeatlesstore.com/collections/new-additions/products/sgt-peppers-lonely-hearts-club-band-anniversary-edition-1-lp

Пікче-диск "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" = 31 €

https://thebeatlesstore.com/collections/new-additions/products/sgt-peppers-lonely-hearts-club-band-anniversary-edition-1-lp-picture-disc

Звісно, що це все приблизно та ціна у різних магазинах може відрізнятися на 5-10 відсотків. Наприклад, онлайновий магазин Udiscovermusic оцінює бокс в 73 €, а "Сержант" на пікче-диску в них дешевше = 28 €.

http://store.udiscovermusic.com/*/Pre-Order/The-Beatles-Christmas-Record-Box/5PHZ0F7E000?utm_campaign=UDStore11022017&utm_medium=email&utm_source=Storeemail

Вад # 2 листопада 2017 в 17:15+1

Якось дивно реагує Amazon - то показує незвично низьку ціну на бокс, то її убирає. Потім знову показує і знову тиша... ну хоч дата релізу засвітилася - 15 грудня.

Вад # 2 листопада 2017 в 17:230

Игорь # 2 листопада 2017 в 18:35+2

А цей альбом також був доступний лише учасникам фан-клубу? Він же ж офіційний, так?

Так, видання офіційне, але наразі дуж-же дороге. Маю такий бутлежний альбом один в один, але значно дешевший

Игорь # 2 листопада 2017 в 18:39+1

Офіційний прес-реліз повинен з’явитися лише 3 листопада, але вже зараз у соцмережах завантажують відео та світлини майбутніх релізів

А можна посилання на це відео?

Вад # 2 листопада 2017 в 19:18+2

Майже 3 години тому відео вже офіційно з'явилося і на YouTube. Виклав його вище. Додадково ще надам посилання

https://www.youtube.com/watch?v=-HtBDK0y9-k

Игорь # 2 листопада 2017 в 19:27+1

На британському амазоні за боксячок 66 агліцьких фунтів=87 дольців, неслабенька така собі ціна, правда там ще й буклет. На офіційному сайті трохи дешевше 73, але напевно «шіппінг» там суттєво дорожчий.

Якось дивно реагує Amazon - то показує незвично низьку ціну на бокс, то її убирає. Потім знову показує і знову тиша...

Так Вад, я теж помітив зовсім смішну ціну 36 баксів на штатівському амазоні і вже кинувся замовляти, але це напевно викидало ціну за нове видання «Сержанта». Тут поки що тиша, як і в інших відділках амазону.

Игорь # 2 листопада 2017 в 22:45+1

Ну ось тіко шо з'явилося і на штатівському - 73, а те що тут підвішено за 36 - дійсно пікче диск "Сержанта", що вийде у той же день

Вад # 3 листопада 2017 в 01:02+1

Ще про ціни

http://www.superdeluxeedition.com/news/the-beatles-the-christmas-records-new-coloured-vinyl-box-set/

Серед Амазонів найдешевшим поки що є французький.

Игорь # 3 листопада 2017 в 11:22+1

Одинарна платівка "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" = 21 € https://thebeatlesstore.com/collections/new-additions/products/sgt-peppers-lonely-hearts-club-band-anniversary-edition-1-lp

Ось саме такий «Сержант» я прагнув мати – одинарний наново реміксований альбом (на цьому сайті вже $25), але вже поспішив придбати подвійний. Одначе тішить, що тут, здається, нема славетного постера з містером Кайтом. Висновок: різноманітних бітлівских перевидань буде ще багато і може не завжди варто поспішати, якщо щось не влаштовує (ціна, контент, оформлення...)

Вад #14 грудня 2017 в 01:02+2

fcliverpool #14 грудня 2017 в 05:04+1

Шикарно!!! Красотище!

Очень жду, но заглянул в раздел "мои заказы" на Амазоне - даже не отправили ещё ...

fcliverpool #14 грудня 2017 в 16:49+5

Только написал - и утром списание денег с карточки! Начали готовить отправку :smile: И это уже не первый раз такое! Кажется на Амазоне нас читают :smile:

Вад #23 січня 2018 в 13:24+1

Чи то народ звик до цифрових релізів, чи то так набагато зручніше… не знаю. Але фактом залишається те, що дехто перекладає аудіо зміст боксу у цифру та тримає його на саморобних CD-R. Але, знаючи, як ведучі фірми люблять робити гроші, перепаковуючи вже виданий матеріал, не виключаю того, що у майбутньому вийде і офіційний CD.

fcliverpool #23 січня 2018 в 20:450

Дуже гарний CD вийшов!

З огляду на те, як швидко продавався вініл, в цьому році на Різдво можна очікувати і офіціальній CD.

valery57 # 8 лютого 2018 в 10:570

Боюсь сглазить, но радость перехлёстывает. Только что мне сообщили, что мой долгожданный бокс уже приехал и сегодня будет отправлен в Черкассы. Это последний мой заказ прошлого года, мы собираем деньги на поездку в Англию! Жду не дождусь и того и другого!!!!

:music:

Игорь # 9 лютого 2018 в 14:170

и чё ж так долго добирался? :look:

valery57 # 9 лютого 2018 в 15:110

Были проблемы, но важен результат.

Вад #31 жовтня 2018 в 15:020

Все ж таки, мабуть, щось планувалося щодо випуску цих записів на довгограючій платівці. Фанати на одному з західних форумів цими днями, наближаючись до Різдва, знову запитують: куди поділася обіцянка та виставляють рекламний постер однорічної давнини. Ну, а може хтось і пошуткував, зробивши постер від імені офіційних представництв?