ГлавнаяНовостиПорошенко, Гройсман и Парубий открыли сквер имени "Битлз" в Виннице

Порошенко, Гройсман и Парубий открыли сквер имени "Битлз" в Виннице

10 сентября 2017 - Вад

По материалам сайта vn.depo.ua

 

9 сентября, в Виннице по ул.Соборной открыли реконструированный сквер "Ливерпуль", посвященный известной "ливерпульской четверке" The Beatles, передает корреспондент Depo.Винница.
 
В торжественной церемонии открытия приняли участие президент Петр Порошенко с супругой, премьер-министр Владимир Гройсман и спикер парламента Андрей Парубий.
 
Фигуры музыкантов изготовили по новейшим технологиям из органического стекла, металла и пластика. Вокруг четверки обустроили площадь с брусчаткой, скамейками и освещением.
Неподалеку на проезжей части оборудовали фотозону в стиле культового альбома "битлов" "Abbey Road".
 
Добавим, что городскому бюджету новый сквер обошелся в 7 миллионов гривен.
 
Напомним, что в сквере "Ливерпуль" появились фонари-кобры в стиле хай-тек.
 
Рейтинг: +1Голосов: 1704 просмотра
Комментарии (15)
Вад #10 сентября 2017 в 02:070
""

Від себе доповню новину інформацією, що декілька годин тому спілкувався по телефону з Сергієм Радченко, який був запрошений Вінницькою держадміністрацією на свята до дня міста. Від нього дізнався, що на святкуванні відкриття пам’ятника Бітлз Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр Володимир Гройсман отримали у подарунок від Сергія його книгу "Прикасаясь к Вселенной The Beatles". Пізніше будуть додані ще фото.

""
Вад #11 сентября 2017 в 08:430
Вечірня світлина від Юрія Шустова.

""
Вад #11 сентября 2017 в 13:38+1
Висвітлення події у ЗМІ.

У Вінниці відкрили новий сквер з силуетами гурту Beatles. Фоторепортаж

9 вересня у Вінниці до Дня містa відкрили сквер «Ліверпуль». Нa території біля McDonald's з’явилaся сучaснa aрт-композиція з Beatles тa оновленa площa.
Біля силуетів легендaрних Beatles вже фотогрaфуються вінничaни тa гості містa. Нa вулиці Соборній поруч встaновили нaйвідоміше фото гурту.
З сaмого рaнку тут готується до виступу співaк Богдaн Совик.
Нa фaсaді гімнaзії №17 прикріпили велетенський бaнер. Нa синьому фоні зобрaжені портрети учaсників гурту Beatles. A тaкож жовтий підводний човен і нaдпис «Liverpool Vinnytsia Yellow Submarine».
Нaгaдaємо, що фінaльним aкордом Дня містa стaне кoнцерт Oлегa Винникa, гурту «Другa рікa» тa «Hardkiss» нa плoщі Вaсиля Стусa.
У Вінниці біля островa Кемпa нa річці Південний Буг з’явилaся субмaринa. Її облaштувaли з чaстини стaрого мосту, який у 1938 році був зруйновaний через aвaрію. Стaру цементну споруду почистили, пофaрбувaли у жовтий колір, дооформили конструкцію різними елементaми, щоб вонa булa схожою нa субмaрину.
Як рaніше повідомлялa Вінниця.info у центрі Вінниці під чaс реконструкції площі розкопaли зaлишки 100-літнього будинку.

""
""
""
""
""
""
""
""
""
""
""
""
""
""
""
""
Вад #11 сентября 2017 в 14:31+1
Від Сергія Радченко інфо для наших закордонних друзів та декілька фото.

I have been invited to opening of "Tourist-recreational area "Liverpool" in Ukrainian city of Vinnitsa during "Day of the city" on September 9. One more Ukrainian landmark in the Universe of "The Beatles"! And my good friends "BeatleVs" from Lviv will play a show there.

Some glimpses from opening of "Liverpool" recreation area in Vinnintsa. The event took place on September 9, but I have decided to write this post a bit later, on the day, which is the "One after 9.09" (Beatles fans would guess...).

""

President of Ukraine received our book with my signature as author and "Ambassador of The Beatles Story".

""
""
""

Left to right^ Chairman of Ukrainian Parliament Mr.Parubiy, Mrs. Poroshenko, President of Ukraine Mr.Petro Poroshenko, Prime Minister of Ukraine Mr,Groisman, Mrs, Groisman. It looks like it is the first time in the history 3 top political figures of a country are simultaneously on a Beatles-related location. Probably, this should be registered in the "Beatles Book of records".

""
""

Sound check of my good old friends "The BeatleVs".

""

With "John" from Vinnitsa" (named, actually, Arthur) and our present to him.

""

With "THe Beatlesvs" on the "Vinnitsa Abbey Road".

""

With "The Beatles" and "The BeatleVs".

""

"Beatles" for all ages...

""

40 years ago there was a cafe in a tiny park on the central street of Vinnitsa (ice cream milk shakes, coffee, etc). Young people from nearby streets used to meet there, sit on the benches and listen to music (Beatles were on top of "local street charts"), play guitras and sing songs. As the city already had some parts with names like "Paris", "Versaile", Warsaw", "London", they decided to add one more big and symbolic name on the map of the city. They start to say "Let's meet at Liverpool". Very soon it became a common name, used by all residents of the city. I was told this story by a man, who was part of that group, which "launched the project" 40 years ago.

""
Вад #11 сентября 2017 в 14:560
Порошенко, Парубій та Гройсман фотографувалися у Вінниці з легендарними «The Beatles» (ФОТОРЕПОРТАЖ)
http://i-vin.info/news/poroshenko-parubiy-ta-groysman-fotografuvalysya-u-vinnytsi-z-legendarnymy-the-beatles-22392

Постаті ліверпульської четвірки прикрашають площу в центрі міста.

Джон Леннон, Пол Маккартні, Джордж Харрісон та Рінго Старр з´явилися на Соборній біля McDonalds. Площу «Liverpool» з легендами року «The Beatles» відкрили сьогодні, 9 вересня, до Дня міста. Фігури «бітлів» розташувалися так, ніби вони виступають на сцені. Усю композицію доповнив напис Liverpool. Композиція обійшлася бюджету у майже 7 млн. грн. Фігури музикантів виготовили, згідно з новітніми технологіями з органічного скла, металу та пластика. Довкола четвірки облаштували площу з бруківкою, лавками та освітленням. Неподалік на дорозі встановили тимчасову фотозону, де музиканти розташовані як на обкладинці альбому «Abbey Road».

""
""
""
""

На відкриття площі завітали Президент України Петро Порошенко з дружиною, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та голова Верховної Ради Андрій Парубій. Спершу мер міста Сергій Моргунов провів Парубію невеличку екскурсію, оскільки той вперше приїхав у Вінницю. Мер розповів найцікавіші факти про місто, а тоді очільники держави пішли фотографуватися з постатями легендарних музикантів.

""
""
""
""
""
""
""
""
""
Вад #11 сентября 2017 в 15:240
У Вінниці на день міста відкрили сквер Ліверпуль з композицією легендарних «The Beatles»
http://www.myvin.com.ua/ua/news/events/51101.html

9 вересня вінничани святкують 654-й День народження Вінниці. Одним з сюрпризів для городян та гостей міста став сквер Ліверпуль, де встановлено композицію легендарній «ліверпульській четвірці». Відтепер у центрі міста вінничан та туристів зустрічатимуть Джон Леннон, Пол Маккартні, Джордж Гаррісон та Рінго Старр на фоні їхньої знаменитої субмарини. А з футуристичних ліхтарів, в які вмонтовані динаміки, із певною періодичністю лунатимуть їх пісні.

""

Разом з вінничанами новий сквер відкрили Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та Голова Верховної Ради Андрій Парубій, які сьогодні приїхали до Вінниці на свято Дня міста.

""

Міський голова Сергій Моргунов коротко розповів керівникам держави про те, як ця ідея реалізовувалась, після чого усі із задоволенням зробили фото.

У день відкриття Ліверпулю тут додатково до стаціонарної композиції «Бітлів» на фоні жовтої субмарини створили ще дві спеціальних фотозони. Одна з них відтворює наживо чи не найпопулярніше і найбільш впізнаване фото гурту – обкладинку їх музичного альбому «Abbey Road» 1969 року. Коли «ліверпульська четвірка» йде по пішохідному переходу лондонської вулиці Еббі-роуд. Для максимальної ідентичності із цим фото, у Вінниці організатори Дня міста навіть знайшли і розмістили поблизу фотозони білий «Фольксваген Жук» та англійське таксі «кеб». Поблизу переходу вінницького Ліверпулю перехожих сьогодні протягом дня зустрічає констебль. Друга додаткова фотозона – теж ця сама обкладинка у 3D-зображенні.

""

Усі бітломани сьогодні можуть протягом усього дня насолоджуватись піснями улюблених музикантів у виконанні кавер-гурту львівського фан-клубу Beatles «THE BEATLEVS». А також вінничанина, суперфіналіста популярного вокального шоу «Х-фактор» Богдана Совика та гурту «OWL».

Приїхав сьогодні до Вінниці і спеціальний гість – посол музею The Beatles в Ліверпулі та керівник Черкаського Бітлз-клубу Сергій Радченко. Коли 1 травня 2015 року музею виповнилося 25 років, було вирішено влаштувати конкурс для обрання 25 послів музею у світі. В якому взяли участь більше ніж 800 претендентів із 52 країн. Сергій став один із переможців.

""

Обов’язки посла музею дуже прості – пропагувати надбання «The Beatles». Тож усі вінницькі шанувальники творчості легендарних «Бітлів» сьогодні, у День міста, мають унікальний шанс дізнатись про «ліверпульську четвірку» багато нового і цікавого. ​

""

""

""

""
Сергей Костюков #11 сентября 2017 в 16:44+2
Все зрозміло, 9 вересня 654 день народження Віннниці!, навіть не 655!
7 млн.грн або 272 тис. доларів під час АТО?
Навіть з бюджету Вінниці...
Дивлюсь на обличчя "царської" родини Гройсмана,Парубія,Поршенків...
Невже з них хто небудь є прихильником The Beatles????
Вибачаюсь за відвертість.
valery57 #11 сентября 2017 в 16:57+1
Вибори наближаються, дуже скоро вони навіть у гей-параді приматимуть участь, аби тільки за голоси піаритись та демонструвати свою єдність із народом, молоддю та неформалами.
look
Сергей Костюков #11 сентября 2017 в 17:11+1
Ще раз вибачаюсь за відвертість на сайті.
Плакать хочется!
Мені було лише 43 роки 9 вересня, але приємно що в Вінниці є такий парк!
Я сподіваюсь коли-небудь його відвідаю.
Сергій із м.Рівне
Вад #11 сентября 2017 в 18:11+1
Усе дуже відносно…
Наприклад, мені подобається, що мій Президент шанує Бітлз та Прем’єр-міністр у соціальній мережі на своїй сторінці завантажує кліп, де "Спів Братів" співають бітлівські хіти українською мовою.
Для порівняння загляньте до наших північних сусідів, де президент вважає "Любэ" найулюбленішим гуртом та слухає хвалебні оди у свою адресу. Як у них кажуть, "два мира – два образа жизни".
valery57 #11 сентября 2017 в 19:04+1
Любий друже, так воно то так, якби не вщенд зіпсована довіра до цих "слуг народу". І у тому вони самі винні. Я би радів, та разом з ними слухав би доргі серцю пісні, але промисловість занепадає, рівень життя теж, в країні тотальна корупція, зростає преступність, вже митниця не діє, хто хоче перетинає державний кордон. Так і до полного калапсу недалеко. Молодь тікає із країни. Я не одержую зарплатню декілько місяців, і що? Срать вони на нас хотіли. Хлопці дружин у Вінницю вигуляли! Та я у труні бачив таких бітломанів! Ще трохи і ми усі замість "Співа братів" будемо слухати гімн псячого північного сусіда кожного ранку...
А за Вінничан я радію і заздрю їм. У мене друг у Вінниці живе, тепер є нагода у гості до нього завітати.
Басараб Александр #21 сентября 2017 в 22:130
Розумію , що сайт не політичний... але мені бридко дивитись на людину , яку тимчасово обрали працювати Президентом . На жаль я зневажаю цього пронирливого, жадібного, хитрого чоловіка з зайвою вагою і набрякшим обличчям . Ну а сквер "Ліверпуль" просто фантастичний! Дуже гарно! Бітлз- назавжди!!!
Вад #26 сентября 2017 в 15:45+1
Виталий #27 сентября 2017 в 18:09+1
От молодці! Дуже, дуже гарне виконання!
dance