ГлавнаяНовостиПредставники Бітлз-клубів трьох країн разом зустрілись в угорському місті Эгер

Представники Бітлз-клубів трьох країн разом зустрілись в угорському місті Эгер

9 октября 2017 - Вад

В угорське місто Эгер, де розташовано один з п’яти всесвітньовідомих музеїв Бітлз, з’їхалися представники Бітлз-клубів трьох країн.

На зустріч, приурочену до дня народження Джона Леннона, з Польщі прибули керівники фан-клубу Любліна пан Кшиштов Ян Вернер та пан Кшиштов Станіслав Вернер.
 
 
Україну на зустрічі представляє Сергій Радченко — амбасадор музею "The Beatles Story" в Ліверпулі, керівник Черкаського Бітлз-клубу, один з авторів нещодавно виданої книги "Прикасаясь к Вселенной The Beatles".
 
 
Приймає гостей Габор Петерді — один з засновників музею Бітлз "Eger Road".
 
 
Відповідно до того, як буде надходити до нас нова інформація, ми будемо сповіщати вас про програму проведення конференції та про те, як проходить новий бітлівський зліт.
 
 
Про минулий Бітлз-фест, що відбувся в липні цього року у Люблені, ви можете дізнатись з наших попередніх новин за посиланням
 
 
Фото на сторінці фан-клубу Любліна у Фейсбуці розмістив пан Кшиштов Станіслав Вернер з припискою – «Сьогодні почалося створення "Бітлівського центру розвитку у Центральній та Східній Європі". Альянс Польща-Україна-Угорщина-Словаччина».
Рейтинг: 0Голосов: 059 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!