ГлавнаяНовостиВ Україні вийшла з друку нова книга про «Бітлз»

В Україні вийшла з друку нова книга про «Бітлз»

13 января 2017 - Вад

 

ДОТОРКАЮЧИСЬ ДО ВСЕСВІТУ THE BEATLES. — Черкаси: видавець Ю. А Чабаненко, 2017. — 142 с.
ISBN 978-966-920-157-7
Мова російська.
 
Нова книга, авторами якої є Сергій Радченко та Федір Терпиловський, складається з двох окремих видань. Точніше – з двох різних книг, але пав’язаних між собою єдиним змістом. Вона навіть оформлена у креативному дизайні подвійного видання, тобто, перегорнувши книгу зворотною стороною ми вже маємо ексклюзивний переклад спогадів «Пусть хорошие времена продолжаются!» легендарного менеджера гамбурзького Стар-Клубу та близького друга бітлів Хорста Фашера.
 
У першій книзі автори проводять паралель між двома містами, де народжувалась легенда – Ліверпулем та Гамбургом. В ній йдеться мова як на рубежі 1950 — 1960-х років виникла молодіжна музична культура, і яку роль у цьому відіграли гамбурзькі клуби? Навіщо «Бітлз», а слідом за ними і десятки ліверпульських і британських рок-гуртів вирушили до Гамбурга? Що об’єднувало, і що відрізняло молодь Великобританії і Німеччини, Ліверпуля і Гамбурга, і які подарунки може дарувати Всесвіт The Beatles тим, хто настроївся на хвилі його енергетичного поля?
 
Книгу написано на основі особистих зустрічей авторів з людьми, чиї імена вписані великими золотими літерами в історію The Beatles – одного з найбільших соціально-культурних феноменів другої половини XX століття.
 
 
Зміст першої частини книги Сергія Радченко та Федіра Терпиловського:
53-й градус северной широты
На пять футов больше
У истоков Hamburg Sound
По пути в «Стар-Клуб»
Самый знаменитый рок-клуб мира
Всемирная рок-академия
 
Зміст другої частини:
Наши встречи
Back from the USSR
Самая музыкальная парикмахерская в мире
«Стар-Клубу» 50 лет
Встречи, встречи, встречи
Тони Шеридан
Астрид Кирхгерр
Род Дэвис, «The Quarrymen» и «Quarry Bank School»
Род Дэвис в Киеве
О скиффле и рок-н-ролле
«The Quarrymen», «Битлз» и битломания
Джон Дафф Лоу — не «карьерный парень» среди «парней из карьера»
Боб Грюэн (фотограф Джона и Йоко)
Послесловие
 
 
У другій книзі розміщено дещо скорочений переклад книги Хорста Фашера. Скорочено було тільки деякі моменти з його особистого життя, але матеріали стосовно «Бітлз» надані у повному обсязі. Дозвіл на переклад та авторські права на видання цієї книги в Україні люб’язно були надані самим Хорстом Фашером.
 
Рейтинг: +1Голосов: 1431 просмотр
Комментарии (14)
Вад #13 января 2017 в 16:25+1
""

Оригінальне видання книги Хорста Фашера:
LET THE GOOD TIMES ROLL! Horst Fascher. Eichborn AG Verlag. 2006. 280 Seiten.
ISBN 3-82185631-9
9783821856315
Мова німецька.
fcliverpool #13 января 2017 в 16:380
Нужно брать! Она где-то уже продаётся?
Вад #13 января 2017 в 16:480
Пока Сергей забрал из типографии первые 50 экземпляров. Думаю, что необходимо связываться напрямую с ним.
http://beatles.kiev.ua/users/surukr
Вад #13 января 2017 в 16:420
Першими читачами нової книги стануть відвідувачи Фестивалю бітломанії Let it Beatles у Запоріжжі. Сергій Радченко прийме участь у ряді заходів цього фесту. З собою він привезе декілька примірників книги, яка вийшла у цьому році!
http://beatles.kiev.ua/meetings/16-18-s-chnja-2017-roku-festival-b-tloma.html
Виталий #13 января 2017 в 17:03+1
Отакої! А чому російською? Сподіваюсь, український переклад не забаритья?
Вад #13 января 2017 в 17:450
На скільки мені відомо, книгу було задумано ще десь у 2011-2012 роках, тобто до відомих усім подій. Тоді ж і переклад книги Фашера почали робити на російську мову. Ну, може це і добре, що її зможуть читати і у колишніх республіках СРСР. Так би мовити, стався експортний варіант.
Згодом може автори надрукують також і внутрішню версію. Мабуть це буде залежати від того, як швидко розійдеться книга і чи буде ще попит. Маю надію, що її швидко розкуплять. Навіть не знаю, яким накладом вона була видана. Мабуть невеликим. Перші 10 примірників тільки у найближчі дні направляться до Києва. Я навіть сам ще не тримав у руках цього видання. Може Валерій щось додасть з цього привиду. Він, я гадаю, вже має книгу.
Вад #13 января 2017 в 18:170
Мабуть це перше в Україні видання українських авторів, що базується на документальних матеріалах. Так, були і раніше у нас цікаві книжки про Бітлз, але вони належали закордонним авторам. І ось вперше ми маємо якісний свій вітчизняний продукт. Обидва автори неодноразово виїжджали до Ліверпулю та Гамбургу. Вони особисто знайомі з багатьма людьми, що були дуже наближені до Бітлз. Я в захваті та передчуваю, що ця книга буде стояти у мене на головній полиці.

""
valery57 #13 января 2017 в 18:24+1
Ні друзі, нажаль ще не маю. Сподіваюсь зустрітись із Сергієм на вихідних, та й отримати свій примірник. Про свої враження повідомлю. Другу частину книги, тобто переклад Хорста Фашера я мав можливість прочитати ще в період написання книги. Не можу знати, чи відрізняється офіційна версія від робочої? Але впевнео довожу, шо вона дуже цікава. Сподіваюсь і перша частина теж.
valery57 #13 января 2017 в 18:31+1
Доречі, обидві частини моєї трилогії "Бесіди старих меломанів" теж базуються виключно на документальних матеріалах. Так що це вже не перше таке документальне видання на Україні. Сподіваюсь що це започатковане нами явище буде мати прогрес у майбутньому!
valery57 #14 января 2017 в 10:560
А ось це дуже несподівана новина, стосовно книги! Дивіться ссилку що наведена нижче:
http://beatles.kiev.ua/forum/thread37-3.html#3963
music
Вад #18 января 2017 в 00:120
Про Фестиваль у Запоріжжі та про книгу від Сергія Радченко.

Вад #26 января 2017 в 15:39+1
Книга вже у Києві.
http://beatles.kiev.ua/board/read387.html