ГлавнаяФорумИсторияНаш календар

Наш календар

Події, що відбувалися в цей день у різні роки
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
10 минут назад
Майже усі бітломани знають про те, як 28 жовтня 1961 року до магазину платівок NEMS у Ліверпулі, яким керував Брайан Эпштейн, завітав молодий хлопчисько. Він поцікавився синглом "My Bonnie". Але Брайану нічого не було відомо а ні про цю платівку, а ні про її виконавця. Він занотував в себе це замовлення та почав його розшуки. Згодом, Брайан дізнався, що платівку було видано у Німеччині, а гурт, який її записав, виступає в декількох кварталах від його магазину. Наступного місяця він потрапив на їх виступ до "Печери". Ось так все розпочиналося...
Сьогодні ім’я Раймонда Джонса (Raymond Jones) занесено в усі солідні довідники про історію "Бітлз".

Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
10 минут назад
Цікава інформація від Сергія Радченко:
Есть и другая версия - что Рэймонда на самом деле не было, но многие интересовались пластинкой. А Рэймонд был уже придуман позже. Точнее, он вполне мог быть, и вполне мог заходить в магазин. Просто пластинку позже "привязали" к нему. По словам Билла Харри, издателя газеты "Mersey beat", газета распространялась с лета 1961 года в том числе и через магазин Эпштейна. А о Битлз там писали часто. Эпштейн просто обязан был узнать о "Битлз" гораздо раньше. Не мог он продавать газету, не зная, о чем там пишется. Тем более в период роста популярности рок-н-ролла и активного спроса со стороны молодежи.

P.S. Тоже заслуживающая внимания версия! Жаль, что многое уже невозможно установить с 100% достоверностью, так как, люди уходят, а у оставшихся память подводит. В последнее время вообще появилось много легенд. Возможно, что это одна из них. Правда, про неё я услышал впервые ещё в 70-е. Вроде как первоисточником послужила книга "Apple to the Core", изданная ещё в 1972 году.
Save vinyl!
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
1996
Вийшов альбом Beatles Anthology 3.

2003
У Лондоні народилася наймолодша (поки що smile ) дочка Пола Беатриса Міллі.
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Черкассы
6 часов назад
Вад,
Вадим, а вот мой товарищ Юрий Сирожиддинов, выложил на Фейсбуке вот такую информацию:
Это отрывок из книги, написанной Брайаном Эпстайном в 1964 году. Книга называлсь “A Cellarful Of Noise”.

В субботу, 28 октября, я только что вернулся из долгого отдыха в Испании, во время ко-торого я размышлял о том, как я могу расширить сферу своих интересов. А после этого, совершенно неожиданно, хотя и довольно спонтанно, несколько слов произнесённых Рэймондом Джонсом подсказали мне решение. Этими словами, конечно, были "У тебя есть диск" Битлз?”
Я никогда не задумывался ни об одной из групп Ливерпуля выступавших в клубах. Они не были частью моей жизни, потому что я не входил в их возрастную группу, а также потому что я был слишком занят. Но я знал, что многие парни взяли в руки гитару находясь под влиянием своих ровесников, звезд-подростков. Сперва это были Элвис Пресли и Томми Стил, а конце 1962-х годов группа The Shadows, которые, к осени 1962 года, выступали как звёздная инструментальная группа поддержки Клиффа Ричарда. Среди британских поп-идолов Имя "Битлз" ничего для меня не значило, хотя я смутно припоминаю, что видел его на плакате. Это была реклама вечера танцев в одном из университетов Нью-Брайтона. Вот я и вспомнил, про это странное и непонятное название.
Рэймонд Джонс был одним из моих среде статистических клиентов, которые ежедневно звонили по телефону и интересовались неизвестными дисками. По этому, в тот момент, казалось, что у меня нет никаких оснований для того, чтобы, помимо моей повседневной работы по удовлетворению клиентов, я должен был приложить дополнительные усилия, чтобы отследить этих исполнителей. Но я это сделал, и теперь, я иногда удивляюсь, не может ли быть чего ни будь мистического в названии “Битлз”...
28 октября Рэймонд Джонс покинул мой магазин после того, как я принял к сведению его просьбу. Я записал в своём блокноте:"My Bonnie"."Битлз". Проверить в понедельник.
Редактировалось: 4 раза (Последний: 29 октября 2018 в 12:38)
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
31 жовтня
1983

Вийшов альбом Пола Pipes of Peace.
1988

В СССР фірма “Мелодія” видала альбом Пола Снова в СССР з 11 піснями.
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
1974
Початок північноамериканських гастролей Джорджа концертом у Ванкувері.

1998

Вийшов бокс-альбом Lennon Anthology на 4 компакт-дисках: Ascot, New York City, The Lost Weekend, Dakota, що містили нові версії відомих пісень та більше десятка раніше невиданих пісень Джона, включав 60-стор. буклет.
Добавлено спустя 1 минуту
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
1963
Виступ Бітлз у «Королівському шоу» в Театрі принца уельського перед королівською сім’єю. Знаменита фраза Джона перед останнім номером виступу (Twist and Shout): «Ті, що на дешевих місцях, аплодуйте. А решта хрустіть своїми коштовностями» остаточно вразила Британію бітломанією.

1965
Запис пісні What Goes On, єдина пісня авторства Леннон-Маккартні-Старки. Цікаво, що це рання пісня Джона, зберігся ацетатний диск з її записом у виконанні Бітлз ще у 1963. В мережу попало з нього лише півхвилини, ацетат пару років тому був проданий на аукціоні і потонув у чиїсь приватній колекції.
Пол і Рінго для включення пісні у Rubber Soul написали нові куплети з трохи іншим мотивом. Рінго пізніше признався, що придумав лише пару рядків.
Записано також інструментальну композицію 12 Bar Original, що не увійшла в альбом, а з’явилася на альбомі Anthology 2 лише у 1996 р.
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
1979
У Нью-Йорку Рінго зайшов у гості до Джона, який дав йому демо-версію своєї пісні Life Begins at Forty для майбутнього альбому. Рінго її так і не використав, вийшла у 1998 р. на Lennon Anthology.
1982

Вийшов альбом Джорджа Gone Troppo.
1990

Вийшов концертний альбом Пола Tripping The Live Fantastic на 3 платівках і 2 компакт-дисках.
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
1976

У США вийшов альбом-збірник Джорджа The Best of George Harrison. На першій стороні були пісні Гаррісона, виконані у складі Бітлз, а на другій – його кращі сольні пісні.

У Британії вийшов тільки 20-го, причому зовсім з іншою обкладинкою.
EMI дуже поспішала випустити альбом, тому що з нею закінчувався контракт, а продовжувати його Джордж не збирався.
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
1961
Брайан Епстайн вперше прийшов у клуб «Каверна», щоби подивитися виступ Бітлз.

Так виглядає "Каверна" сьогодні

А ось тут раніше був до неї вхід (метрів 30-40 від нинішнього)
1966
У лондонській галереї “Індіка” Джон познайомився з японською художницею Йоко Оно.

На виставці в Ливерпульському музеї відтворену ту кімнату галереї, де ця знаменна подія сталася
2000
Запущено офіційний веб-сайт Бітлз www.thebeatles.com.
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
1965
В Італії вийшов альбом The Beatles In Italy, який однак містив не запис концерту в Італії, а пісні з сінглів.

1984

Вийшов сінгл Пола We All Stand Together / We All Stand Together (humming version).
2001

Вийшов альбом Пола Driving Rain.Добавлено спустя 9 минут2007
Вийшов відео-альбом Пола The McCartney Years на 3 DVD.

2012
Вийшов бокс з 14 ремастованими вініловими стерео-альбоми Бітлз на 16 платівках, що містив шикарну 252-сторінкову книгу.
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
1974
Вийшов альбом Рінго Goodnight Vienna.

У той же день Джона, який гуляє Нью-Йорком, знімають 2 оператори, ці кадри увійшли у відео-кліпи Whatever Gets You through the Night та Mind Games.
1993
Вийшов концертний альбом Пола Paul Is Live.

У той же день вийшов альбом Strawberries, Oceans, Ships, Forest дуету The Fireman, до складу якого увійшли Пол (правда, тоді про це мало хто знав) та відомий продюсер Youth (Мартін Гловер).

1996

У США вийшов альбом Карла Перкінса Go Cat Go, який містив пісні Карла у виконанні кожного з Бітлз: Пол - My Old Friend, Джордж - Distance Makes No Difference With Love, Рінго - Honey Don’t, Джон - Blue Suede Shoes.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 16 ноября 2018 в 08:00)
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
1974
Сінгл Джона Whatever Gets You through the Night та альбом Walls and Bridges зайняли 1 місця в американських чартах.
1979
Вийшов сінгл Пола Wonderful Christmastime / Rudolph The Red Nosed Reggae

1987
Вийшов сінгл Пола Once Upon a Long Ago / Back on My Feet.

1996
Альбом Beatles Anthology 3 посів 1 місце в американських чартах.

2004
У США вийшов комплект компакт-дисків The Capitol Albums Vol. 1, що містив перші 4 альбоми, видані фірмою “Capitol” у 1964 р. : Meet The Beatles!, The Beatles' Second Album, Something New тa Beatles '65.

2010
Після довгих переговорів між EMI, Apple Corps та Apple Computer увесь офіційний каталог Beatles нарешті можна скачати в інтернет-магазині iTunes.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 17 ноября 2018 в 11:22)
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
1980
Вийшов альбом Джона Double Fantasy.

2003

Вийшов подвійний альбом Let It Be…Naked.
Вийшов альбом Concert For George з записом неперевершеного концерту 29.11.2002 у лондонському “Альберт Холі” на честь пам’яті Джорджа, в якому прийняли участь Пол і Рінго.
2009

У США вийшов концертний альбом Пола Good Evening New York City з двома CD та DVD. Видання “де люкс”, що вийде 1 грудня, містило додатковий DVD з записом виступу у телепрограмі “The Late Show With David Letterman”.
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
1963
Перший альбом Бітлз Please Please Me став срібним за продаж його у кількості 250,000 екз - перша серйозна нагорода.

1985

Вийшли сінгл та максі-сінгл Пола Spies Like Us / My CarnivalДобавлено спустя 9 минут2002
Вийшов останній альбом Джорджа Brainwashed.

Прекрасний альбом, одни з кращих у Джорджа!
2008
Фільм Space Within US про американські гастролі Пола у 2005 р. вийшов у США – перший бітлівський реліз на Blu-ray Disc.Добавлено спустя 17 минут
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
1976

Вийшов альбом Джорджа Thirty Three & 1/3 .
А в цей час у Нью-Йорку Джордж разом с Полом Саймоном виконав пісні Here Comes the Sun та Homeward Bound для телешоу Saturday Night Live, що транслювалося на наступний день.
Добавлено спустя 17 минут1981
Пол запропонував 21 млн. доларів за право на пісні Бітлз. Але власник «Нортен Сонгз» Лью Грейд заявив, що продає повністю весь каталог, а не окремо пісні Бітлз.
1990

Вийшов альбом Пола Tripping The Live Fantastic-Highlights, який містив на одному диску вибране з концертного подвійного (або потрійного вінілу) альбому, що вийшов 5 листопада. Це видання вміщало, крім того, пісню All My Trials, якої не було у повному альбомі.
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 6 7 8 9
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.