ГлавнаяФорумУчастникиПол МаккартниАльбом Пола МакКартні "Egypt Station"

Альбом Пола МакКартні "Egypt Station"

Все про альбом
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
""

Як ми вже повідомляли у Новинах
https://beatles.kiev.ua/news/z-javivsja-anons-vihodu-dvoh-singl-v-z-n.html
на офіційному сайті музиканта 20 червня було заявлено про випуск 7 вересня 2018 року нового альбому Пола під назвою "Egypt Station". Наші з вами колекції вже скоро поповняться ще одною сольною роботою бітла.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
""

Що пишуть в Інтернеті:
Новый альбом Пола Маккартни оформлен собственными картинами музыканта
https://artchive.ru/publications/3474~Novyj_albom_Pola_Makkartni_oformlen_sobstvennymi_kartinami_muzykanta
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
Ще й досі не відомо який буде зміст та якого кольору вініл у релізі, який було заявлено як Deluxe Coloured Vinyl. Але вже відомо, що платівка буде подвійною та коштуватиме приблизно 45 евро.
https://www.recordstore.co.uk/recordstore/recordstore/Egypt-Station-Deluxe-Coloured-Vinyl/5W9H0000000
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
У Інтернет-мережі почали з’являтись картинки нібито майбутнього кольору ексклюзивного вінілового видання. Також дехто виставляє і трек-лист (правда, на різних ресурсах він різний). Ну, побачимо…

""
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
Ну, ось маємо на цей час таку офіційно непідтверджену інформацію про стандартне видання на вінілі. Все ж таки дивують різні кольори внутрішніх пакетів для платівок у стандартного видання на чорному вінілі та у видання на кольоровому вінілі…

""
""

Та перелік видань, що з’явилися для попереднього замовлення на різних ресурсах

Amazon:
CD (006025)57696509 B07DV95WN6
LP Standard (006025)67545033 B07DVGQJMH
LP Deluxe black (006025)67545040 B07DV6YH1H

PM store only:
LP LTD Deluxe color (006025)67767695
LP color Standard (006025)67797487

Target/HMV only +2 tracks (006025)67797470
Barnes&Noble Red Vinyl (06025)67797494

Japan SHM Edition 4988031296240
Japanese Vinyl Deluxe Blk 4988031296257

LUXURY SUPER DELUXE . . . Coming soon
Редагувалося: 1 раз (Останній: 4 серпня 2018 в 14:56)
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 час назад
Да, такая картинка появилась вчера на сайте Стива Хоффмана, но некоторые участники форума сомневаются, что это фейк. Но красиво, если не фейк, открывающая альбом инструменталка, здесь она названа Opening Station, всего 42 сек. А пора б уже за 2 месяца до релиза выложить полностью трек-лист и подробности всех изданий и что в супер-делюксе, а то на амазоне до сих пор указано, что виниловый альбом включает 1 диск, а таких кажется и нет.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 час назад
Пока никто не поправил: осталось-то лишь чуть больше месяца - 5 недель!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
А ось вже став відомим трек-лист стандартного видання:
01. Opening Station
02. I Don’t Know
03. Come On To Me
04. Happy With You
05. Who Cares
06. Fuh You
07. Confidante
08. People Want Peace
09. Hand In Hand
10. Dominoes
11. Back In Brazil
12. Do It Now
13. Caesar Rock
14. Despite Repeated Warnings
15. Station II
16. Hunt You Down/Naked/C-Link
Мабуть так буде виглядати звичайний компакт-диск.

Згідно інформації таких ресурсів, як Target (USA) та HMV (U.K.), їх видання будуть мати по 2 бонус-трека, але їх назви ще невідомі. Також ходять чутки, що до повної делюксової компіляції увідуть 26 треків.
Редагувалося: 1 раз (Останній: 15 серпня 2018 в 17:50)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
""

Щойно на офіційній сторінці Пола МакКартні у Твітері з’явилась інформація про можливість попереднього замовлення подвійного вінілового видання нового альбому на кольоровому вінілі. Платівки мають бути блакитного та помаранчевого кольору. Також у повідомленні наголошено про можливість цього заказу лише на офіційному сайті Пола.
Save vinyl!
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Повідомлень: 2429
Черкассы
1323 дня назад
Ну уж нет. Лично я на эти игрушки не поведусь. Только чёрный винил. Всё остальное от лукавого.
Но если честно, я уже заказал этот новый альбом. Надеюсь получить его - как только - так сразу.
Редагувалося: 1 раз (Останній: 10 серпня 2018 в 14:51)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
У соціальних мережах офіційні аккаунти МакКартні поступово викладають стікери з назвами пісень альбому.

""
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
Сьогодні Пол представив ще одну пісню з свого нового альбому

Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
Ознакомительная версия (mp3 с битрейдом 320 kbps)
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5610147
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
3 часа назад
Для тех, кто не дружит с торрентами
https://turbobit.net/1ju0aw1rua0r.html
https://dfiles.ru/files/f59zvgmul
Save vinyl!
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Повідомлень: 2429
Черкассы
1323 дня назад
Спасибо за ссылки, сейчас послушаю! music
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Повідомлень: 2429
Черкассы
1323 дня назад
Хороший альбом. Зашел сразу, с первого прослушивания, не то что предыдущий. Единственное замечание: Пол местами грешит многократными повторениями одной и той же фразы под музыку. Это что? От нехватки текстовой информации или техническая уловка, для свободы импровизации? В любом случае альбом слушается монолитно, цельно и продумано. Стало меньше электроники, чувствуется мелодизм. Молодец Пол. Надеюсь критики оценят его новую работу, а диск займёт достойное место в чартах.
Мои эмоции и оценка этого альбома основаны чисто на эстетическом восприятии, а что там за тексты пока не знаю, но это тоже имеет значение для англоязычной аудитории, которая колоссальна. Посмотрим. Жду теперь свой заказ на винил....
Редагувалося: 1 раз (Останній: 7 вересня 2018 в 11:03)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 час назад
На новий альбом я зробив передзамовлення, але вчора не утримався, щоби не послухати скачане. Признаюся чесно, був налаштований дуже і вельми скептично, недивлячись на те, що попередній альбом New мені сподобався, тим більше на фоні його попередників. Вважаю альбоми першого десятиріччя нинішнього століття (Driving Rain, Chaos and Creation in the Backyard, Memory Almost Full, Electric Arguments) м’яко кажучи, не шедеврами, хоча в кожному з них можна знайти перлини. Знаю, часто хвалять «Хаос», мені ж у ньому, як не смішно, найбільше подобаються бонуси. Скепсис був і тому, що три цифрові «сінгли» з нового альбому якось не зацепили (усвідомив тепер, що вони там не найкращі). Прослухав 2 рази, другий з ще більшим задоволенням. Альбом, на мій поглад, чудовий, і навіть «сінгли» в ньому якось зазвучали. Перш за все, на мою думку, альбом дуже рівний, немає пісень, які мені зовсім не сподобалися і які би при повторному прослуховуванні перескакував. В попереденику New такі були, зокрема усі бонуси. Правда, і пісень, які б мені здалися безперечними шедеврами, не відмітив. В New ж мені дуже сподобалися Everybody out there і особливо Alligator, вважаю його безперечно beatlesque number. Що трохи прикро після прослуховування – усвідомлюєш, що співає вже далеко не юнак, але з цим вже нічого не поробиш. Написав усе це, спеціально не читаючи ніяких рецензій і ніяких відгуків, таким чином, це моя особиста думка. Знаю, що багато хто не погодиться, це його власна справа і право.
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Повідомлень: 2429
Черкассы
1323 дня назад
«сінгли» з нового альбому якось не зацепили
Согласен с Игорем в плане того, что в старые добрые времена и в отдельных более поздних альбомах Макартни присутствовали ярко выраженные хиты. Они сразу узнавались и становились визитными карточками этих альбомов. В новой работе Пола хитов нет, но он в целом хитовый, сам по себе. Заложенная в нём концептуальность сразу чувствуется, построение прекрасное, слушается легко, без напряга. С огромным интересом буду ждать его оценки критиками, общественностью и порядковым номером в чартах.
|
Перейти на форум:
Сторінки: 1 2 3 Остання
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.