ГлавнаяНовостиНа Харківщині з'явився мурал із зображенням Джона Леннона

На Харківщині з'явився мурал із зображенням Джона Леннона

16 июня 2018 - Вад

 

У місті Ізюмі Харківської області з'явився мурал із зображенням британського музиканта, одного з засновників Бітлз Джона Леннона. Вперше ця новина з’явилась в соцмеражах ще влітку минулого року. Потім про неї почали писати і ЗМІ, наприклад, онлайнові видання "Kharkiv Today" та "Обрії Ізюмщини".
Малюнок був виконаний на стіні одного з будинків на площі Джона Леннона, яка до декомунізації носила ім'я Леніна. Над зображенням працював харківський художник Андрій Пальваль.
 
 
Створювався малюнок в рамках фестивалю "Дорога на Схід", який пройшов в Ізюмі 18-19 серпня 2017 року. Відкриття муралу було заплановано на останній день згаданого заходу.
"Нам страшенно приємно находитись у вашому місті. Ми страшенно вдячні місту і його мешканцям. Ми поїдемо, мурал залишиться, але головне, що місто розвивається, а наш фестиваль, думаю, є також трансформацією країни", — звернувся до присутніх поет, прозаїк, перекладач та громадський активіст Сергій Жадан.
Також на відкриття муралу приїхав і його автор. Після офіційної частини для глядачів колектив з Луганської області виконав пісню Бітлз.
 
Рейтинг: +1Голосов: 1451 просмотр
Комментарии (3)
Віталій #16 июня 2018 в 20:350
Тобто мурал вже майже рік існує?
Вад #16 июня 2018 в 23:440
Вад #16 июня 2018 в 23:570
Чудово!